Jiří Anderle - Prostor pro dva (Perspektiva č. 6)

Lept, 62x49 cm. Signováno dole uprostřed Jiří Anderle. Datováno leden 1974 v Praze. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

56837. Prostor pro dva (Perspektiva č. 6)
Dražba ukončena:17.03.2021 20:51:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč