Jiří Anderle - Te Homnem esse memento! Pamatuj, že jsi jen člověk.

Lept 4/70, 27x32 cm. Signováno dole uprostřed Anderle. Rám,pasparta,sklo.

Pozn.:Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

43149. Te Homnem esse memento! Pamatuj, že jsi jen člověk.
Dražba ukončena:16.04.2020 20:39:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč