Jiří Anderle - Velká Fortuna

Lept, 59x45 cm. Signováno dole uprostřed tužkou Jiří Anderle. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Papír poškozen. Listů v modré variaci bylo vytištěno pouze 15ks. Grafika pochází z roku 1966.

o autorovi: 1936, Pavlíkov u Rakovníka

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 950 000 Kč

59322. Velká Fortuna
Dražba ukončena:12.05.2021 19:44:48
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč