Jiří Bouda - Konvolut 4 grafických listů

Litografie, od 6x18 cm do 4x12 cm. Všechny signovány dole uprostřed Jiří Bouda. Volné listy.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

56843. Konvolut 4 grafických listů
Dražba ukončena:17.03.2021 21:00:52
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč