Jiří Bouda - Lokomotiva

Kombinovaná technika, 19x26 cm. Signováno vlevo dole Jiří Bouda 76. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

28149. Lokomotiva
Dražba ukončena:13.03.2019 18:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 500 Kč