Jiří Bouda - Muzikanti

Litografie, 22x19 cm. Signováno vpravo dole Jiří Bouda 74. Volný list.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

56857. Muzikanti
Dražba ukončena:17.03.2021 21:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč