Jiří Bouda - Soubor 13 grafických listů

Litografie, od 15x10 do 3x4 cm. Signováno tužkou Jiří Bouda. Volné listy.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

43021. Soubor 13 grafických listů
Dražba ukončena:15.04.2020 21:51:08
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 900 Kč