Jiří Bouda - Stanové městečko

Litografie, 18x32 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Bouda 80. Číslováno 12/120. Volný list.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

62811. Stanové městečko
Dražba ukončena:11.08.2021 20:41:19
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč