Jiří Bouda - Vagon (Kostelec na Hané)

Litografie, 19x24 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jiří Bouda 1984. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

50224. Vagon (Kostelec na Hané)
Dražba ukončena:14.10.2020 19:57:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč