Litografie 26/50, 38x27 cm. Signováno tužkou vpravo dole Jiří Bouda 07. Pasparta, sklo.
Nejdelší strana: 58 cm
o autorovi: 1934 – 2015
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.