Jiří Bouda - Železniční most

Litografie, 51/150, 12x46 cm, Signováno vpravo dole tužkou Jiří Bouda 82. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozeno.

o autorovi: 1934 – 2015

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 10 000 Kč.

306281. Železniční most
Dražba ukončena:03.10.2020 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 800 Kč