Jiří Brázda - Akty

Lept, 43x32 cm. Signováno vpravo dole J. Brázda 91. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1952
Malíř, grafik, studoval na SUPŠ obor hračky a dekorativní předměty, následně VŠUP u profesorů Sklenáře a Mikuly. Věnuje se kresbě, malbě a grafice, při jejichž tvorbě používá různých kombinovaných technik. Je rovněž  tvůrcem exlibris.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč

40651. Akty
Dražba ukončena:12.02.2020 22:48:47
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 700 Kč