Jiří Brázda - Soubor 4 prací - jaro, léto, podzim, zima

Kombinovaná grafická technika, všechny 29x20 cm. Signovány dole uprostřed J. Brázda. Rámovány, paspartovány, zaskleny.

o autorovi: 1952
Malíř, grafik, studoval na SUPŠ obor hračky a dekorativní předměty, následně VŠUP u profesorů Sklenáře a Mikuly. Věnuje se kresbě, malbě a grafice, při jejichž tvorbě používá různých kombinovaných technik. Je rovněž  tvůrcem exlibris.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč

34515. Soubor 4 prací - jaro, léto, podzim, zima
Dražba ukončena:18.09.2019 21:57:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:3 600 Kč