Jiří Brázda - Žena a koník

Lept, 30x20 cm. signováno dole uprostřed s věnováním J.Brázda. Datováno vpravo dole 1997. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1952
Malíř, grafik, studoval na SUPŠ obor hračky a dekorativní předměty, následně VŠUP u profesorů Sklenáře a Mikuly. Věnuje se kresbě, malbě a grafice, při jejichž tvorbě používá různých kombinovaných technik. Je rovněž  tvůrcem exlibris.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 43 000 Kč

42955. Žena a koník
Dražba ukončena:15.04.2020 20:45:51
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč