Olej na plátně, 65x85 cm. Signováno vpravo dole Brodina 96. Rámováno.
o autorovi: 1956
Malíř autodidakt. Malířství mu umožňuje vyjádřit pocity („obrazy s duší“). Maluje známou podbrdskou krajinu, kde se v posledních letech objevují poloreálné – poloabstraktní obrazce. Technikou barevných skvrn jeho obrazy připomínají impresi, výsledkem je však pocit pevnosti a stálosti. Vystavoval v různých českých galeriích, v poslední době se účastní Salonu berounských výtvarníků.