Jiří Chadima - Kapitanát

Tempera na sololitu, 22x30 cm, signováno vpravo dole Chadima, rám.

1923, Praha

Pozn.: Rám poškozen. Signatura částečně skryta pod rámem.

3987. Kapitanát
Dražba ukončena:30.03.2016 20:04:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč