Jiří Chadima - Duha nad řekou

Litografie, 14x20 cm. Signováno vpravo dole Chadima 86. Pasparta, sklo.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

17500. Duha nad řekou
Dražba ukončena:29.03.2018 20:17:17
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč