Jiří Chadima - Milenci na břehu

Litografie 124/200, 35x23 cm. Signováno vpravo dole Chadima. Pasparta.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

39431. Milenci na břehu
Dražba ukončena:16.01.2020 19:43:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč