Jiří Chadima - Na náplavce

Litografie, 13x30 cm, signováno vpravo dole Chadima 90. Pasparta, ssklo.

Pozn.: Pasparta mírně poškozena.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

31976. Na náplavce
Dražba ukončena:16.05.2019 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč