Jiří Chadima - Ohrady

Tempera, 21x35 cm. Signováno vpravo dole Chadima 80. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

48484. Ohrady
Dražba ukončena:26.08.2020 20:59:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč