Jiří Chadima - Večer

Tempera, 15x40 cm. Signováno vpravo dole Chadima. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1923, Praha

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 60.000 Kč.

48534. Večer
Dražba ukončena:26.08.2020 21:49:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč