Jiří Chadima

12126. Vyšehrad

popis: Litografie, 15x41 cm, signováno vpravo dole Chadima 73, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1923, Praha

dražba ukončena: 29. 6. 2017 22:08:00

vyvolávací cena: 400 Kč

vydraženo za: 600 Kč