Jiří Corvin - Mlýnský kámen

Litografie, 50x67 cm. Signováno vpravo dole tužkou Corvin Jiří. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1931 – 2004
Malíř, grafik, keramik. Studoval na AVU v Praze u profesorů Želibského a Mináře, v Paříži byl na uměleckých stážích. Zaměřením byl převážně krajinář, náměty čerpal z okolí Loun a Slaného, podobně jako Václav Rabas.

48026. Mlýnský kámen
Dražba ukončena:16.09.2020 21:42:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 06.09.2020 9:26:16 7456
500 Kč 26.07.2020 18:28:26 4656