Jiří Eisler - Praha

Olej na plátně, 44x53 cm. Signováno vlevo dole J. Eisler. Rám.

17495. Praha
Dražba ukončena:29.03.2018 20:36:14
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč