Jiří Eliáš - Děcko v bažině

Olej na plátně, 70x50 cm. Signováno vlevo dole Eliáš. Nerámováno.

Nejdelší strana: 70 cm

o autorovi: 1980
Malíř samouk, malovat začal po těžkém úrazu. Maluje přírodu, ale i portréty. Člen Sdružení výtvarníků ČR.

105281. Děcko v bažině
Dražba ukončena:16.11.2023 20:01:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 500 Kč