Jiří (Georg)  Jílovský - Tulipány

Olej na překližce, 58x65 cm. Signováno vpravo dole Jílovský. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Obraz pochází z pozůstalosti po Jiřím (Geogu) Jílovském.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: 1884 - 1958
Narodil se v Praze. Český malíř, grafik a scénograf.

93103. Tulipány
Dražba ukončena:26.04.2023 22:34:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč