Jiří (Georg)  Jílovský - Kytice v modrém džbánu

Olej na kartonu, 40x28 cm. Signováno vpravo dole Jílovský. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Rodina současné majitelky získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1884 - 1958
Narodil se v Praze. Český malíř, grafik a scénograf.

19849. Kytice v modrém džbánu
Dražba ukončena:26.04.2018 20:11:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč