Jiří (Georg)  Jílovský - Slezská krajina

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vlevo dole Jílovský. Rám, sklo.

Pozn.: Rodina současné majitelky získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1884 - 1958
Narodil se v Praze. Český malíř, grafik a scénograf.

19859. Slezská krajina
Dražba ukončena:26.04.2018 19:47:14
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:7 000 Kč