Jiří (Georg)  Jílovský - Velká kytice

Olej na plátně, 70x80 cm. Signováno vpravo dole Jílovský. Rám.

Pozn.: Rodina současné majitelky získala dílo přímo od autora.

o autorovi: 1884 - 1958
Narodil se v Praze. Český malíř, grafik a scénograf.

19830. Velká kytice
Dražba ukončena:26.04.2018 19:19:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč