Jiří (Georg)  Jílovský - Kytice ve džbánu

Olej na plátně, 76x54 cm, signováno vlevo nahoře, rám.

Pozn.: Rám místy poškozen.

1008. Kytice ve džbánu
Dražba ukončena:26.03.2014 20:31:17
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč