Jiří (Georg)  Jílovský - V parku

Olej na kartonu, 55x72 cm, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

1032. V parku
Dražba ukončena:26.03.2014 21:02:51
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 200 Kč