Jiří Hejna - Kompozice

Olej na plátně, 45x55 cm. Signováno vlevo dole Hejna. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 71 cm

o autorovi: 1921 – 2011
Malíř, grafik. Studoval na Škole umění ve Zlíně, pak na AVU v Praze a posléze na Akademii v Paříži. Zajímal se o prostředí městské krajiny (grafické cykly Pražské motivy a Tvář města), později i o abstraktnější témata.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 100 000 Kč

76138. Kompozice
Dražba ukončena:27.04.2022 22:42:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč