Jiří Heřman - Hajch v zimě, Sněžné

Olej n aplátně, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman 55. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

28921. Hajch v zimě, Sněžné
Dražba ukončena:27.02.2019 21:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 500 Kč