Jiří Heřman

35042. Městská ulice

popis: Olej na kartonu, 37x49 cm. Signováno vpravo dole nezřetelně Jiří Heřman. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

zbývá: 2 dnů, 8 hodin

konec dražby: 25.09.2019 19:00:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 600 Kč