Jiří Heřman - Městská ulice

Olej na kartonu, 37x49 cm. Signováno vpravo dole nezřetelně Jiří Heřman. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

35042. Městská ulice
Dražba ukončena:25.09.2019 19:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč