Jiří Heřman - Podzimní krajina

Olej na překližce, 12x17 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman.Rám.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

24910. Podzimní krajina
Dražba ukončena:28.11.2018 18:37:24
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:900 Kč