Jiří Heřman - Snopy na louce

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 23x32 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman 55. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

45324. Snopy na louce
Dražba ukončena:28.05.2020 19:40:30
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč