Jiří Heřman - Vesnička v kopcích

Olej na plátně, 60x80 cm. Signováno vlevo dole Jiří Heřman. Rámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

70119. Vesnička v kopcích
Dražba ukončena:16.12.2021 21:09:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 500 Kč