Jiří Heřman - Za humny

Olej na kartonu, 48x64 cm. Signováno vpravo dole Jiří Heřman 1921. Rámováno.

Stav: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1892 - 1969

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč

54775. Za humny
Dražba ukončena:27.01.2021 22:04:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč