Jiří Holík - Květ

Olej na plátně, 100x100 cm. Signováno dole uprostřed J. Holík 92. Olištováno.

32395. Květ
Dražba ukončena:29.05.2019 20:46:18
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč