Tempera, 26x35 cm. Signováno vpravo dole J. Holub. Rám, sklo.
Pozn.: Rám mírně poškozen.
o autorovi: 1861-1919
Narodil se v Brně. Studoval AVU ve Vídni, kde se zúčastnil na výročních výstavách.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč