Jiří Holub - Letní ulička

Tempera, 26x35 cm. Signováno vpravo dole J. Holub. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1861-1919
Narodil se v Brně. Studoval AVU ve Vídni, kde se zúčastnil na výročních výstavách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 20 000 Kč

35168. Letní ulička
Dražba ukončena:25.09.2019 21:07:07
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 400 Kč