Jiří Horník - St. Raphael

Tempera, 70x55 cm. Signováno vlevo dole J. Horník 47. Rám, paspara, sklo.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1916 - 1961
Byl český malíř. Studoval na pražské Akademii výtvarného umění u prof. W. Nowaka, avšak akademii dokončil až po válce u prof. J. Obrovského. V malířské tvorbě se věnoval podobiznám a krajinomalbě, a to hlavně motivům z Vysočiny, Domažlicka a Středních Čech.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 23 000 Kč

Jiří Horník
30946. St. Raphael
Dražba ukončena:24.04.2019 19:50:01
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 700 Kč