Jiří Hudeček - Cesta alejí

Kombinovaná technika, 67x100 cm, signováno vpravo dole Jiří Hudeček 1929, rám, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

o autorovi: 1910 - 1971
Narodil se v Praze, byl adoptivním synem malíře Antonína Hudečka. Pracoval s ním v jeho ateliéru. Věnoval se hlavně krajinomalbě, kde mu inspirací byla Itálie, Beskydy a okolí Častolovic, kde žil. Tvořil i figurální práce, zátiší a grafiku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

7345. Cesta alejí
Dražba ukončena:26.01.2017 22:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč