Jiří Hudeček - Cesta do polí

Olej na plátně, 45x55 cm, signováno vpravo dole Jiří Hudeček, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1910 - 1971
Narodil se v Praze, byl adoptivním synem malíře Antonína Hudečka. Pracoval s ním v jeho ateliéru. Věnoval se hlavně krajinomalbě, kde mu inspirací byla Itálie, Beskydy a okolí Častolovic, kde žil. Tvořil i figurální práce, zátiší a grafiku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

12067. Cesta do polí
Dražba ukončena:29.06.2017 21:19:30
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 600 Kč