Jiří Hudeček

53021. Přímořské město

popis: Olej na kartonu, 70x90 cm. Signováno vpravo dole Jiří Hudeček 65. Rámováno.

o autorovi: 1910 - 1981
Narodil se v Praze jako syn malíře Antonína Hudečka. Pracoval s ním v jeho ateliéru. Věnoval se hlavně krajinomalbě, kde mu inspirací byla Itálie, Beskydy a okolí Častolovic, kde žil. Tvořil i figurální motivy, zátiší a grafiku.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 8 000 Kč.

dražba ukončena: 26.11.2020 21:10:37

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč

1 100 Kč 26.11.2020 21:05:37 4626
1 000 Kč 25.11.2020 21:43:37 705