Jiří Jelínek 1901 - 1941

42882. Abstrakce

popis: Kresba perem, 23x36 cm. Signováno vlevo nahoře Jelínek. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 11 dnů, 12 hodin

konec dražby: 15.04.2020 19:28:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 700 Kč

700 Kč 27.03.2020 13:22:22 1367
600 Kč 15.03.2020 21:34:05 2880