Jiří Jelínek - V parku

Olej na kartonu, 35x34 cm. Signováno vpravo dole J. Jelínek 1933. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen Malba mírně poškozena.

Jiří Jelínek
45095. V parku
Dražba ukončena:27.05.2020 19:37:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 900 Kč