Jiří Jelínek

45095. V parku

popis: Olej na kartonu, 35x34 cm. Signováno vpravo dole J. Jelínek 1933. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen Malba mírně poškozena.

zbývá: 1 dnů, 0 hodin

konec dražby: 27.05.2020 19:37:00

vyvolávací cena: 700 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč