Jiří Kaiser - Zátiší s houslemi

Nejdelší strana: 70 cm

Olej na plátně, 66x47 cm. Signováno vlevo dole J. Kaiser. Rámováno.

Nejdelší strana: 80 cm

o autorovi: Malíř. Studoval na Fakultě architektury ČVUT v Praze u O. Blažíčka a arch. Vávry. Žil v Písku.

154384. Zátiší s houslemi
Zbývá:9 dnů, 3 hodin
Konec dražby:08.02.2026 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč