Jiří Karmazín - Moravská rodina

Tuš a akvarel, 67x100 cm. Signováno vpravo dole Jiří Karmazín 1976. Volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1932-2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

37329. Moravská rodina
Dražba ukončena:13.11.2019 22:20:19
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 800 Kč