Jiří Karmazín - Ovoce

Olej na plátně, 45x70 cm, signováno vpravo dole Karmazín, rám.

o autorovi: 1932-2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

12017. Ovoce
Dražba ukončena:29.06.2017 20:30:21
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 000 Kč