Jiří Karmazín - S kravkou na poli

Olej na dřevu, 13x33 cm. Signováno vlevo dole Karmazín. Rám.

o autorovi: 1932-2021

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 65 000 Kč.

26997. S kravkou na poli
Dražba ukončena:30.01.2019 18:21:06
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:2 500 Kč